I kolo Datum i vreme par - 1 par - 2 Rezultat Najbolji igrač
1.  5.10.2015 17   Spektar  Triangla  6:1  N.Matić (Žižin)
3.     Mladost  Budućnost  Odloženo
4.     Mladi borac Majur  5:3  Jerotić
5

NAJBOLJI STRELCI
1.  M.Jerotić (Ml b) 8 golova, Čogurović (Maj) 6, Jurišić ( Mač) 5,Ristić (Ml) 5 ,Matić( Sp) 4
2.

Đurić (Ml)4 ,Petrović (Bud) 4,Manjenčić(Tr) 4,Renovčević (Maj) 3,Čavrić (Sl) 3,

3.  Babić (Sl) 3 .
4.

NAJBOLJI GOLMANI
1.

Mrdalj (Sl) 8 golova 2. Balamić (Mač) 9 ,3.Pašić ( Sp) 9 ,4.Milovanović (Bud)

5. Nenadović (Ml) 10 ,6.Spasojević(Ml b) 14, Vuletić (Tr) 19 golova.

Spektar- Triangla 6:1

Susret tradicionalnodobrihprijatelja počeo je prijateljski i na poluvremenu je bilo 1:1 uz obostrane šanse. Tada su igrači Triangle počeli tražiti krivca za propuštene šanse i lošije postavljanje zadnje linije ispred sopstvenog gola ,a znamo da svađa ne donosi ništa dobro i počela je goleada domaćeg tima. Novi igrač u njihovim redovima N.Matić(Žižin) kao da nije znao za dobre prijateljske odnose pa je dao četiri gola i tako potpuno potopio gostujući tim. Treće poluvreme je vratilo dobro raspoloženje gostima a još više domaćoj ekipi.